Premierliga: Slaven Bilić pobijedio u 94. minuti, Dejan Lovren igrao u pobjedi Liverpoola

Subota, 22. listopada 2016. 19:32 Napisao/la  SC

Utakmice 9. kola: Bournemouth - Tottenham 0:0, West Ham - Sunderland 1:0,  Arsenal - Middlesbourgh 0:0, Liverpool - WBA 2:0

Slaven Bilić uspio je osvojiti tri boda pogotkom Reida u 94. minuti, West Ham je pobijedio Sunderland rezultatom 1:0.

Dejan Lovren igrao je za Liverpool u pobjedi protiv WBA.

Arsenal nije uspio pobijediti Middlesbourgh.

Utakmice 9. kola: Bournemouth - Tottenham 0:0, West Ham - Sunderland 1:0 (Reid 90+4), Swansea - Watford 0:0, Leicester - C. Palace 3:1 (Musa 42, Okazaki 63, Fuchs 80/Cabaye 85), Hull - Stoke 0:2 (Shaqiri 26, 50), Burnley - Everton 2:1 (Vokes 39, Arfield 90/Bolaise 58), Arsenal - Middlesbourgh 0:0, Liverpool - WBA 2:0 (Mane 20, Coutinho 35)