Premierliga: Slaven Bilić doživio poraz u 90. minuti, Bournemouth promašio dva penala

Subota, 11. ožujka 2017. 19:23 Napisao/la  SC

Utakmice 28. kola: Bournemouth - West Ham 3:2, Everton - West Brom 3:0,  Hull - Swansea    2:1

Slaven Bilić doživio je novi poraz pogotkom u 90. minuti, kada je King postigao treći pogodak i ostvario hat-trick.

Ovog puta Bilić se nema pravo žaliti na sportsku nesreću, jer domaćini nisu iskoristili dva kaznena udarca.

King (9) Afobe (37) promašili su s bijele točke.

Utakmice 28. kola: Bournemouth - West Ham 3:2 (King 31, 48, 90/Antonio 10, Ayew 83), Everton - West Brom 3:0 (Mirallas 39, Schneiderlin 45+1, Lukaku 82), Hull - Swansea    2:1 (Niasse 69, 78/Mawson 90+1)