ENGLESKO PRVENSTVO

Slaven Bilić doživio četvrti poraz u petom kolu

Subota, 17. rujna 2016. 18:08 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola: Hull - Arsenal 1:4, Man. City - Bournemouth 4:0,   West Brom - West Ham 4:2

Slaven Bilić doživio je četvrti poraz u petom kolu! Što je još gore, West Ham igra tako slabo da ne nazire kraj Bilićevim mukama.

U utakmici 5. kola WBA je do odmora vodio 4:0... Raspad sistema ublažen je dvama pogocima u nastavku, koji su umanjili štetu.

Pep Guardiola nema milosti, Manchester City gazi svoje protivnike. Ovog puta stradao je Bournemouth, rezultat 4:0 izgleda sasvim pristojno za goste s obzirom na prikazano.

Nepristojan je bio Nolito, koji je u 83. minuti isključen zbog nesportskog ponašanja.

Arsenal je bio uvjerljiv protiv Hulla, dvostruki strijelac Sanchez nije iskoristio kazneni udarac u 41. minuti.

Minutu ranije Livermore je dobio crveni karton zbog igranja rukom, Hull s desetoricom igrača nije imao šanse.

Utakmice 5. kola: Hull - Arsenal 1:4 (Snodgrass 79-11m/Sanchez 17, 83, Walcott 55, Xhaka 90+2), Leicester - Burnley 3:0 (Slimani 45+1, 48, Mee 78-ag), Man. City - Bournemouth 4:0 (de Bruyne 15, Iheanacho 25, Sterling 48, Gundogan 66), West Brom - West Ham 4:2 (Chadi 8, 56, Rondon 37, McClean 44/Antonio 61, Lanzini 65-11m), Everton - Middlesbrough 3:1 (Barry 24, Coleman 42, Lukaku 45+1/Stekelenburg 21-ag)