Premierliga: Rondon dvostruki strijelac u pobjedi Newcastlea, remi Leicestera

Subota, 10. studenog 2018. 18:24 Napisao/la  SC
Detalj s Leicesterovog susreta

Huddersfield je konačno, nakon 726 minuta, uspio zabiti na domaćem travnjaku.

Učinio je to Pritchard pogodivši za vodstvo terijera u šestoj minuti utakmice s West Hamom.

Ipak, londonski čekićari su do kraja susreta uspjeli izjednačiti - pogodak Andersona u 75. minuti donio je podjelu bodova.

Rezultatom 1:1 završio je i dvoboj Southamptona i Watforda.

Svece je u vodstvo doveo Gabbiadini u 20. minuti igre.

Bod gostima donio je Holebas golom u 82. minuti igre.

Čini se kako se već pomalo otpisani Cardiff lagano budi.

Velšani su u terminu ručka s 2:1 svladali Brighton te tako upisali svoju drugu pobjedu u ovogodišnjem izdanju Premier lige.

Junak dana u Newcastleu je Rondon koji je s dva pogotka najzaslužniji za 2:1 pobjedu svraka nad Bournemouthom.

Sve pogotke vidjeli smo u prvih 45 minuta. Najprije je dva puta pogodio venezuelanski napadač, da bi gol za trešnje zabio Lerma u šestoj minuti nadoknade prvog dijela.

Utakmice 12. kola: Cardiff - Brighton 2:1 (Paterson 28, Bamba 90/ Dunk 6), Huddersfield - West Ham 1:1 (Pritchard 6/ Anderson 74), Leicester - Burnley 0:0, Newcastle - Bournemouth 2:1 (Rondon 7, 40/ Lerma 45), Southampton - Watford 1:1 (Gabbiadini 20/ Holebas 82), Crystal Palace - Tottenham 0:1 (Foyth 66)