Liverpool ponovo vodi na ljestvici

Subota, 09. veljače 2019. 15:31 Napisao/la  SC

Manchester United i Arsenal pobijedili

Firmino i Salah (Liverpool)

Nakon 23 minute igre u dvoboju Fulhama i Manchetser Uniteda bilo je izvjesno pitanje pobjednika.

Martial je asistirao Pogbi za vodeći pogodak gostiju u 14. minuti, a zatim se i sam upisao u strijelce devet minuta kasnije.

Konačnih 0:3 postavio je Pogba u 65. minuti realizacijom kaznenog udarca.

Arsenal je golovima Iwobia i Lacazettea do poluvremena sigurao pobjedu u gostima kod Huddersfielda.

Liverpool je uvjerljivo pobijedio Bournemouth 3:0.

Mrežu gostiju načeo je Mane u 24. minuti, a na 2:0 povisio je Wijnaldum u 34. minuti.

Salah je postavio konačnih 3:0 na asistenciju Firmina.

Utakmice 26. kola: Fulham - Manchester United 0:3 (Pogba 14, 65-11m, Martial 23), Crystal Palace - West Ham 1:1 (Zaha 76/ Noble 27-11m), Huddersfield - Arsenal 1:2 (Kolasinac 90+3-ag/ Iwobi 16, Lacazette 44), Liverpool - Bournemouth 3:0 (Mane 24, Wijnaldum 34, Salah 48), Southampton - Cardiff 1:2 (Stephens 90+1/ Bamba 69, Zohore 90+4), Watford - Everton 1:0 (Gray 65), Brighton - Burnley 1:3 (Duffy 76/ Wood 26, 61, Barnes 74-11m)

Poredak: Liverpool 65, Man. City 62, Tottenham 57 (25), Man. United 25, Chelsea 50 (25), Arsenal 50,...