Premierliga: Pep Guardiola odahnuo tek u 91. minuti, Slaven Bilić doživio poraz

Nedjelja, 28. kolovoza 2016. 19:07 Napisao/la  SC

Utakmice 3. kola: Man. City - West Ham 3:1, WBA - Middlesbrough 0:0

Pep Guardiola pobijedio je Slavena Bilića u prvom međusobnom susretu ove sezone. Bilić se prošle sezone dobro osjećao gostovanjima u Manchesteru, bez obzira protiv koga je gradskom kluba igrao.

Ovog puta Manchester City već je nakon 18 minuta dvama pogocima i jako dobro igrom naslutio da Bilić nema što tražiti.

Međutim, u drugom dijelu Bilićeva momčad opet je iskazala mentalnu čvrstinu, Antonio je u 58. minuti nadskočio obranu domaćina i glavom smanjio na 2:1.

Počela je uzbudljiva završnica tijekom koje je Manchester City nekoliko puta propustio prilike riješit pitanje pobjednika. Tek je u 91. minuti Sterling prošao vratara i loptu plasirao uz bližz vratnicu za konačnih 3:1.

Guardiola je mogao odahnuti...

Utakmice 3. kola: Man. City - West Ham 3:1 (Sterling 7, 90+1, Fernandinho 18/Antonio 58), WBA - Middlesbrough 0:0