Premierliga: Novi poraz Bilićevog West Hama, hrvatski stručnjak na izlaznim vratima

Petak, 20. listopada 2017. 22:56 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: West Ham - Brighton 0:3

Slaven Bilić

Slavenu Biliću ne piše se dobro nakon poraza njegovog West Hama na domaćem terenu od Brightona. Završilo je čak 0:3 za Brighton.

Gosti su poveli u 10. minuti, Gross je centrirao, a Murray glavom pogodio mrežu West Hama.

Izjednačiti je mogao Chicharito u 45. minuti, kada su ga braniči Brightona ostavili samoga na rubu kaznenog prostora, no loptu je poslao pored desne stative.

U drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Hart je odlično obranio pokušaj Murraya, no zatim je Izquierdo prošao domaće braniče i poslao loptu u gol uz desnu stativu.

Zabaleta je u 74. minuti skrivio kazneni udarac povlačenjem za dres. Murray je bio sigurni izvođač te je u 75. minuti donio Brightonu prednost od 0:3.

WEST HAM: Hart, Zabaleta, Fonte, Reid, Masuaku, Obiang, Kouyate (46 Ayew), Antonio, Lanzini, Arnautović (74 Fernandes), Chicharito

BRIGHTON: Ryan, Saltor, Duffy, Dunk, Bong, Knockaert (84 Schelotto), Stephens, Propper, Izquierdo (69 March), Murray, Gross (76 Brown)

Utakmica 9. kola: West Ham - Brighton 0:3 (Murray 10, Izquierdo 45+2, Murray 75-11m)