ENGLESKO PRVENSTVO

Chelsea nadomak titule, ManU ponovo razočarao

Nedjelja, 30. travnja 2017. 15:18 Napisao/la  SC

Utakmica 34. kola: Tottenham - Arsenal 2:0, Man. Utd. - Swansea 1:1, Everton - Chelsea 0:3,  Middlesbourgh - Man. City 2:2

Tottenham je pobijedio Arsenal u derbiju kola i još jednom dokazao da je samo Chelsea bolji ove sezone.

Chelsea je stigao nadomak titule prvaka pobjedom protiv Evertona.

Pedro je u 66. minuti atraktivnim pogotkom načeo mrežu domaćina, a onda je Chelsea počeo igrati prepoznatljivu igru koja je rezultirala dvama pogocima.

Manchester City nije iskoristio neodlučeni rezultat gradskog rivala, momčad Pepa Guardiole osvojila je bod pogotkom Gabriela Jesusa u 85. minuti.

Nastavlja se borba za plasman u Ligu prvaka između dva Manchestera i Liverpoola.

Manchester United ponovo je razočarao svoje navijače, bod s Old Trafforda odnijela je momčad Swansea, koja se bori za ostanak.

Slaba je isprika da nisu igrali ozlijeđeni Ibrahimović, Pogba...

Jose Mourinho izgubio je dva važna boda u borbi za jedno mjesto u Ligi prvaka.

Utakmica 34. kola:  Tottenham - Arsenal 2:0 (Alli 55, Kane 58-11m),  Everton - Chelsea 0:3   (Pedro 66, Cahil 79, Willian 86),   Middlesbourgh - Man. City 2:2   (Negredo 38, Chambers 77/Aguero 69-11m, Gabriel Jesus 85) Man. Utd. - Swansea 1:1 (Rooney 45+3-11m/Sigurdsson 79)