Premierliga: Manchester United pobijedio Leicester na otvaranju sezone

Petak, 10. kolovoza 2018. 22:56 Napisao/la  SC
Pogba pogodio s bijele točke

Manchester United ostvario je pobjedu (2:1) protiv Leicestera u prvoj utakmici nove sezone u Premierligi.

Momčad Josea Mourinha povela je pogotkom Pogbe iz kaznenog udarca već u 3. minuti, odmah se počela igrati brza, uzbudljiva i neizvjesna utakmica.

Leicester je ostavio jako dobar dojam, gosti su održavali pritisak kroz posjed lopte, posebice u prvom dijelu utakmice.

Vratar De Gea dvaput je izvanredno reagirao, a istaknuo se na drugoj strani i Schmeichel kojega Lukaku nije uspio svladati kada je ostao sam u otvorenoj poziciji.

U 83. minuti Shaw je spretno zatresao mrežu Leicestera koji se nije predao.

Vardy je promašio zicer u 91. minuti, minutu kasnije izvrsno se snašao i glavom loptu odbijenu od vratnice poslao u mrežu - 2:1.

Strijepili su navijači na Old Traffordu do posljednjeg zvižduka.

Većina najboljih igrača Manchester Uniteda tek je počela trenirati, Pogba je odigrao cijelu utakmicu iako se na prvom treningu pojavio u ponedjeljak.

Utakmica 1. kola Premierlige: Man. United - Leicester 2:1 (Pogba 3-11m, Shaw 83/Vardy 90+2)