Premierliga: Man. City pobijedio Arsenal, Jose Mourinho preporodio Tottenham

Nedjelja, 15. prosinca 2019. 17:04 Napisao/la  SC
Sterling i de Bruyne odlučili pobjednika

Manchester City lagano se obračunao s Arsenalom.

Nekada su takve utakmice bili serbiji, danas je Manchester City toliko jači da je sve bilo rješeno do odmora.

Manchester United osvojio je samo bod u domaćem srazu sa Evertonom.

Gosti su poveli zahvaljujući autogolu Lindelofa u 36. minuti.

Crveni vragovi na izjednačenje su čekali sve do 77. minute kada je zabio Greenwood.

Jose Mourinho preporodio je Tottenham koji je pobijedio Wolves u gostima.

Lucas Moura doveo je Tottenham u vodstvo u 8. minuti, a Adama Traore izjednačio je u 67.

Ali u 90. minuti Jan Vertonghen zabija glavom na ubačaj iz kornera za veliku pobjedu Spursa.

Prije 20 dana, kada je Pochettino dobio otkaz, a Mourinho njegov posao, bili su na 14. mjestu. Tri tjedna kasnije na petoj su poziciji, samo tri boda udaljeni od Chelseaja i zone Lige prvaka.

Utakmice 17. kola: Manchester United - Everton 1:1 (Greenwood 77/ Lindelof 36-ag), Wolves - Tottenham 1:2 (Traore 67/ Lucas 8, Vertonghen 90+1), Arsenal - Manchester City 0:3 (De Bruyne 2, 40, Sterling 15)

Poredak: Liverpool, 49, Leicester 39, Manchester City 35, Chelsea 29,...