Premierliga: Manchester United pobijedio, West Hamu bod, slavlje Liverpoola bez Lovrena

Subota, 28. listopada 2017. 15:25 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Manchester United - Tottenham 1:0, Crystal Palace - West Ham 2:2, Bournemouth - Chelsea 0:1

Anthony Martial (Manchester United)

Manchester United upisao je nova tri boda minimalnom pobjedom nad Tottenhamom.

Ono najvažnije dogodilo se u drugom poluvremenu. Manchester je imao inicijativu i nekoliko opasnih prilika, no Valencia je u 65. minuti pucao preko gola, dok je Lukaku u 79. minuti pogodio desnu stativu.

No, u novom napadu u 81. minuti Lukaku je idealnom loptom pronašao Martiala koji je glavom zabio za 1:0

MANCHESTER UNITED: De Gea, Bailly. Smalling, Jones, Valencia, Herrera, Matić, Young (90+3 Darmian), Mkhitaryan (65 Lingard), Lukaku, Rashford (70 Martial)

TOTTENHAM: Lloris, Alderweireld, Dier, Vertonghen, Aurier, Sissoko (62 Dembele), Winks, Davies, Eriksen. Alli, Son (62 Llorente)

Arsenal je sa 2:1 pobijedio Swansea.

Liverpool je bez Dejana Lovrena pobijedio Huddersfield 3:0.

Slaven Bilić i njegov West Ham osvojili su bod u gostima kod Crystal Palaca.

Manchester City se lako obračunao sa WBA.

Utakmica 10. kola: Manchester United - Tottenham 1:0 (Martial 81), Arsenal - Swansea 2:1 (Kolasinac 51, Ramsey 58/ Clucas 22), Crystal Palace - West Ham 2:2 (Milivojević 50-11m, Zaha 90/Hernandez 31, Ayew 43), Liverpool - Huddersfield 3:0 (Sturridge 50, Firmino 58, Wijnaldum 75), Watford - Stoke City 0:1 (Fletcher 16), WBA - Manchetser City 2:3 (Rodriguez 13, Phillips 90/ Sane 10, Fernandinho 15, Sterling 64), Bournemouth - Chelsea 0:1 (Hazard 51)