Premierliga: Chelsea prati vodeće, Kovačić igrao, Man. City pregazio Southampton

Nedjelja, 04. studenog 2018. 17:36 Napisao/la  SC
Morata i Alonso slave

Chelsea je ostvario pobjedu snažnim pritiskom u zadnjih pola sata.

Od 64. minuite ušli su Edin Hazard i Mateo Kovačić.

Minutu kasnije Hazard je ubacio iz prekida, a Morata zakucao loptu u mrežu iz praktično mrtvog kuta.

Chelsea je stekao prednost koju je u 70. minuti uvećao Pedro.

Manchester City ponovo se osamio na vrhu.

Momčad Pepa Guardiole iskoristila je priliku nakon remija Liverpoola i Arsenala (1:1), pregazila momčad Southamptona na Etihadu i postala lider.

Prošle sezone Southampton dvaput je namučio momčad Cityja, aktualni prvak utakmice je riješio u sudačkim nadoknadama.

U prvij utakmici ove sezone sve je bilo gotovo za furioznih dvadesetak minuta koliko je domaćinu trebalo da postigne čak tri pogotka.

Utakmica 11. kola: Man City - Southampton 6:1 (Hoedt 6-ag, Aguero 12, D. Silva 18, Sterling 45+2, 67, Sane 90+1/Ings 30-11m), Chelsea - C Palace 3:1 (Morata 32, 65, Pedro 70/Townsend 53)

Poredak: Man. City 29, Liverpool i Chelsea 27, Tottenham 24, Arsenal 23, Bournemouth i Man. United 20...