Premierliga: Tottenham pobijedio u 91. minuti, Man. City preuzeo vrh ljestvice

Subota, 15. prosinca 2018. 15:30 Napisao/la  SC
Gabriel Jesus, dvostruki strijelac

Manchester City pobijedio Everton i ponovo preuzeo vrh ljetvice barem dok Liverpool ne odigra utakmicu protiv Manchester Uniteda.

Momčad Pepa Guardiole nakratko je dovela u pitanje zasluženu pobjedu, kada je primila pogodak u 65. minuti, ali je Sterling glavom pogodio za 3:1 samo četiri minute nakon toga.

Tottenham je ostvario najslađu moguću pobjedu u nogometu, pogotkom Eriksena u sudačkoj nadoknadi.

Utakmica 17. kola: Manchester City - Everton 3:1 (G. Jesus 22, 50, Sterling 69/Calver-Lewin 65), C Palace - Leicester 1:0 (McArthur 39), Huddersfield - Newcastle 0:1 (Rondon 55), Tottenham - Burnley 1:0 (Eriksen 90+1), Watford - Cardiff 3:2 (Deulofeu 16, Holebas 52, Quina 68/Holett 80, Reid 83), Wolves - Bournemouth 2:0 (Jimenez 12, Cavaleiro 90+4), Fulham - West Ham 0:2 (Snodgrass 17, Antonio 29)

Poredak: Man. City 44, Liverpool 42 (16), Tottenham 39, Chelsea 34 (16), Arsenal 34 (16), Man. United 26 (16)...