Premierliga: Manchester City opet pobijedio, Guardiola bolji od Ancelottija

Srijeda, 17. veljače 2021. 23:11 Napisao/la  SC
Bernardo Silva (desno) zaključio utakmicu trećim pogotkom

Manchester City nastavio je impresivnu seriju pobjeda, 17. pobjedu u prvenstvu ostvario je u zaostaloj utakmici 16. kola protiv Evertona.

Utakmica na Goodisson Parku trebala je biti derbi, ali je forma momčadi Pepa Guardiole na tako visokoj razini da je Carlo Ancelotti nemoćno gledao što se događa u nastavku utakmice.

Do odmora Everton je uspio održati pozitivan rezultat, u nastavku je dobro prošao s obzirom na igru gostiju.

Sada su se momčadi na vrhu izjednačile po broju odigranih utakmica, City ima čak 10 bodova prednosti pred prvim pratiteljima.

Utakmica 16. kola: Everton - Manchester City 1:3 (Richarlison 37/Foden 32, Mahrez 63, Silva 77)
Utakmica 17. kola: Burnley - Fulham 1:1 (Barnes 52/Aina 49)

Poredak: Manchester City 56, Manchester United 46, Leicester 46, Chelsea 42, West Ham 42, Liverpool 40, Everton 37 (23),...