Premierliga: Arsene Wenger na oproštaju čestitao Joseu Mourinhu na pobjedi

Nedjelja, 29. travnja 2018. 17:24 Napisao/la  SC
Jose Mourinho i Arsene Wenger zatomili sujete

Jose Mourinho oprostio se od Arsenea Wengera na krajnje neugodan način u utakmici 36. kola, pogotkom u 91. minuti kojim je Manchester United pobijedio Arsenal.

Mourihno je proteklih nekoliko godina bio najveći Wengerov kritičar, njihove su otvorene antipatije koketirale s uvredama koje su punile žuti tisak.

Nakon zadnjega zvižduka Wenger je prišao Mourihnu i čestitao mu na pobjedi.

Scena zamalo da je bila dirljiva...

Manchester City lako se obračunao sa West Hamom.

Završilo je 1:4 u korist gostujuće momčadi koja je povela već u 13. minuti golom Sanea.

Na 0:2 povisio je autogolom Zabaleta u 27. minuti.

Tri minute prije kraja poluvreena Cresswell je smanjio na 1:2.

No, u nastavku City je brzo stvari posložio na svoje mjesto.

Prvo je u 53. minuti Gabriel Jesus pogodio za 1:3, a zatim Fernandinho postavlja konačnih 1:4 u 64. minuti

Zanimljivo, kod sva tri pogotka građana Sterling je bio asistent.

Utakmice 36. kola: Manchester United - Arsenal 2:1 (Pogba 12, Fellaini 90+1/Mikharyan 51),   West Ham - Manchester City 1:4 (Cresswell 42/ Sane 13, Zabaleta 27-ag, Gabriel Jesus 53, Fernandinho 64)

Poredak: Man. City 93, Man. United 77, Liverpool 72, Tottenham 68, Chelsea 66, Arsenal 57...