Premierliga: Manchester City korak bliži tituli prvaka, Perišić i Kovačić gledali pobjede

Subota, 06. svibnja 2023. 17:59 Napisao/la  SC

Manchester City učinio je korak bliže obrani naslova prvaka pobjedom protiv Leedsa, koja je mogla biti uvjerljivija da je Haaland bio raspoloženiji.

Stvorio je City nekoliko vrlo izglednih prilika, dvostruki strijelac Gundogan u 84. minuti pogodio je vratnicu iz kaznenog udarca, minutu kasnije Rodrigo je postigao pogodak i učinio utakmicu neizvjesnom.

Zanimljvio je da Haaland nije ni pokušao izvesti kazneni udarac.

Ivan Perišić sjedio je na klupi u pobjedi Tottenhama isto kao što je Mateo Kovačić sjedio na klupi u pobjedi Chelseaja.

Utakmice 35. kola: Bournemouth - Chelsea 1:3 (Vina 21/Gallagher 9, Badiashile 82, Joao Felix 86), Mancester City - Leeds 2:1 (Gundogan 19, 27/Rodrigo 85), Tottenham - C. Palace 1:0 (Kane 45+1), Wolves - Aston Villa 1:0 (Toti 9), Liverpool - Brentford 1:0 (Salah 13)