Premierliga: City bolji od Leicestera, Mahrezu poništen jedanaesterac jer je loptu dodirnuo dva puta

Subota, 13. svibnja 2017. 15:28 Napisao/la  SC

Utakmice 37. kola: Manchester City - Leicester 2:1, Bournemouth - Burnley 2:1, Middlesbrough - Southampton 1:2, Sunderland - Swansea 0:2, Stoke - Arsenal 1:4

Manchester City pobijedio je Leicester u susretu 37. kola 2:1.

Manchester City poveo je u 29. minuti. Sane je u kaznenom prostoru pronašao Silvu koji pogađa donji desni kut za 1:0.

U 35. minuti Benalouande radi prekršaj u šesnaestercu, sudac Madley pokazuje na bijelu točku, a siguran izvođač za vodstvo Citya od 2:0 bio je Gabriel Jesus.

Okazaki u 42. minuti smanjuje na 2:1 snažnim udarcem sa 13 metara.

U 76. minuti Leicester je imao priliku za izjednačenje nakon što je prekršaj u kaznenom prostoru napravio Clichy.

Izvođač je bio Mahrez, ali se u trku poskliznuo i loptu udario s obje noge. Sudac Madley poništio je jedanaesterac, iako je lopta završila u mreži jer je Mahrez loptu dodirnuo dva puta.

U 85. minuti Vardy je zamalo izjednačio, no lopta je otišla uz desnu stativu.

Utakmice 37. kola: Manchester City - Leicester 2:1 (Silva 29, Gabriel Jesus 36-11m/ Okazaki 42), Bournemouth - Burnley 2:1 (Stanislas 25, King 86/Vokes 83), Middlesbrough - Southampton 1:2 (Bamford 72/ Rodriguez 42, Redmond 57), Sunderland - Swansea 0:2 (llorente 9, Naughton 45+2), Stoke - Arsenal 1:4 (Crouch 67/ Giroud 42, 80, Ozil 55, Sanchez 76)