Premierliga: Man. City zapeo u trećem kolu, Arsenal i Liverpool pobijedili

Subota, 25. kolovoza 2018. 15:31 Napisao/la  SC
Laporte zabio glavom za 1:1

Manchester City zapeo je u trećem kolu, momčad Pepa Guardiole osvojila je samo bod na stadionu u Wolverhamptonu.

U mnoštvu vrhunskih napadača, bod je donio stoper Laporte pogotkom u 69. minuti.

Jasno da je Manchester City propustio realizirati nekoliko izglednih prilika zaključno s 95. minutom, kada je Aguero pogodio prečku.

Aguero je u 21. minuti pogodio stativu, imao je još prilika.

Imao je i domaćin svojih prilika, pa gosti mogu sretni što nisu kažnjeni njihovi promašaji.

Utakmica 3. kola Premierlige: Wolves - Man. City 1:1 (Boly 57/Lapore 69), Bournemouth - Everton 2:2 (King 75, Ake 79/Walcott 56, Keane 66), Arsenal - West Ham 3:1 (Monreal 30, Diop 70-ag, Welbeck 90+2/Arnautovic 25), Huddersfield - Cardiff 0:0, Southampton - Leicester 1:2 (Bertrand 52/Gray 56, Maguire 90+2), Liverpool - Brighton 1:0 (Salah 23)