Premierliga: Man. City preokrenuo za dvije minute, Arsenal i Man. Utd. pobijedili, Leicesteru bod

Subota, 02. siječnja 2016. 20:28 Napisao/la  SC

Utakmice 20. kola: Arsenal - Newcastle 1:0, Leicester - Bournemouth 0:0, Man Utd - Swansea 2:1, Watford - Man City 1:2

Manchester City zadržao je priključak s vodećima pobjedom (2:1) protiv Watforda, dvama atraktivnim pogocima Yaya Toure (82) i Aguero (84) preokrenuli su rezultat na Vicarage Roadu za dvije minute.

Posebno je upečatljiv bio pogodak Yaya Tourea, koji je volej-udarcem u ravni prve vratnice neobranjivo poslao loptu u gornji kut nakon što je Kolarov ubacio iz kuta.

Arsenal čuva vrh ljestvice, pogotkom Koscielnyja ostvarena je pobjeda kojom Wengerova momčad ostaje na vrhu.

Manchester Utd. je napokon pobijedio, van Gaal je kupio još nešto vremena na klupi.

Leicester posustaje! Ranierijeva momčad nije uspjela postići pogodak protiv Bournemouth ni s igračem više u zadnjih pola sata. Andrej Kramarić nije bio u sastavu.

Utakmice 20. kola: Arsenal - Newcastle 1:0 (Koscielny 72), Leicester - Bournemouth 0:0, Man Utd - Swansea 2:1 (Martial 47, Rooney 77/Sigurdsson 70), Norwich - Southampton 1:0 (Tettey 76), Sunderland - Aston Villa 3:1 (van Aanholt 30, Defoe 72, 90/Gil 63), West Brom - Stoke 2:1 (Sassegnon 60, Evans 90/Walters 81), Watford - Man City 1:2 (Kolarov 55-ag/Yaya Toure 82, Aguero 84)