Premierliga: Dejan Lovren igrao u pobjedi, a Mateo Kovačić u porazu, Man. City gubi korak

Subota, 30. studenog 2019. 15:28 Napisao/la  SC
Van Dijk postigao dva pogotka

Dejan Lovren igrao za Liverpool u pobjedi koju je dvama pogocima osigurao van Dijk, Lovren u zadnjem razdoblju standardno igra u paru s najboljim stoperom na svijetu.

Alisson je isključen u 76. minuti zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora, Liverpool je igrao s igračem manje zadnjih dvadesetak minuta i ostvario 13. pobjedu u 14. kolu.

Mateo Kovačić igrao je u porazu od Westa Hama, koji je priredio veliko iznenađenje pobjedom na Stamford Bridgeu.

Manuel Pellegrini ovom pobjedom produljio je boravak na klupi Westa Hama, koji je ostvario tek četvrtu pobjedu u sezoni.

Manchester City sve više gubi korak za vodećim Liverpoolom.

Atrakttivnim pogotkom Shelveyja u 88. minuti, Newcastle je uspio osvojiti bod u utakmici protiv aktualnog prvaka.

Utakmica je obilovala uzbuđenjima i efektnim pogocima tipičnim za engleski nogomet.

Utakmica 14. kola: Newcastle - Manchester City 2:2 (Willems 25, Shelvey 88/Sterling 22, De Bruyne 82), Burnley - C. Palace (Zaha 45+1, Schlupp 78), Chelsea - West Ham (Cresswell 48), Liverpool - Brighton (van Dijk 18, 24/Dunk 79), Tottenham - Bournemouth (Alli 21, 50, Sissoko 69/Wilson 73, 90+6), Southampton - Watford 2:1 (Ings 78, Ward-Prowse 83/ Sarr 24)

Poredak: Liverpool 40, Man. City 29, Leicester 29 (13),...