Premierliga: Chelsea poražen na Stamford Bridgeu, Lovrenov povratak, Bilić opet izgubio

Subota, 01. travnja 2017. 15:25 Napisao/la  SC

Utakmice 30. kola: Liverpool - Everton 3:1, Chelsea - C. Palace 1:2, Hull - West Ham 2:1

Chelsea je doživio četvrti poraz u prvenstvu, drugi domaći  ove sezone.

Nakon Liverpoola bodove na Stamford Bridgea odnijela je momčad C. Palacea, koja je bodove osigurala dvama pogocima do 11. minute.

Otada do kraja utakmice Chelsea je silovito pritiskao, ali nije uspio zatresti mrežu gostiju.

Manchester United odigrao je utakmicu bez pogodaka, pa je momčad Josea Mourinha ponovo dovela u pitanje plasman u Ligu prvaka.

Slaven Bilić doživio je 15. poraz u sezoni, ponovo su za West Ham bile kobne zadnje minute jedne utakmice.

Liverpool je u gradskom derbiju sa 3:1 pobijedio Everton.

Dejan Lovren nakon dvomjesečne stanke zbog ozljede koljena zaigrao je za momčad Liverpoola u gradskom derbiju sa Evertonom.

Utakmice 30. kola: Liverpool - Everton 3:1 (Mane 8, Coutinho 31, Origi 60/ Pennington 28), Utakmice 30. kola: Burnley - Tottenham 0:2 (Dier 66, Son Heung-Min 77), Chelsea - C. Palace 1:2 (Fabregas 5/Zaha 9, Benteke 11), Hull - West Ham 2:1 (Robertson 53, Ranocchia 85/Caroll 18), Leicester - Stoke 2:0 (Niddi 25, Vardy 47), Man. Utd. - West Brom 0:0, Watford - Sunderland 1:0 (Britos 59), Southampton - Bournemouth 0:0