Premierliga: Liverpool pobijedio Swansea 4:3, Luis Suarez nije zabio gol

Nedjelja, 23. veljače 2014. 16:44 Napisao/la  SC

Utakmice 25. kola: Liverpool - Swansea 4:3, Newcastle - Aston Villa 1:0

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Swansea City 4:3 u utakmici 27. engleskog prvenstva. Glavna vijest jest da Luis Suarez ovoga puta nije postigao pogodak. Liverpool je poveo 2:0 u 20. minuti, ali gosti su se od 23. do 27. minute dvama pogocima vratili u egal. Sturridge je u 36. minuti vratio Liverpool u vodstvo, Bony golom iz penala još jednom vratio Swansea u igru.

Henderson je u 74. minuti pogodio drugi puta na utakmici za 4:3 i pobjedu Redsa. U drugoj utakmici dana Newcastle je pobijedio Astonu Villu, jedini pogodak na utakmici dao je Remy u 90. minuti.

Utakmice 27. kola: Liverpool - Swansea 4:3 (Sturridge 3', 36', Henderson 20', 74'/ Shelvey 23', Bony 27', 47'-11m), Newcastle - Aston Villa 1:0 (Remy 90').