Premierliga: Liverpool i Manchester City odigrali bez pobjednika na Anfieldu, topnici ostali prvi

Nedjelja, 10. ožujka 2024. 19:02 Napisao/la  SC
Pep Guardiola i Juergen Klopp

Liverpool i Manchester City odigrali su 1:1 u velikom derbiju na Anfieldu, posljednjem premijerligaškom ogledu u kojem su na suprotnim stranama stajali Pep Guardiola i Juergen Klopp, koji su se iskreno pozdravili po okončanju dvoboja kojega su gosti otvorili pogotkom Stonesa u 23. minuti.

Redsi su izjednačili početkom drugog dijela, odlična utakmica na kraju je okončala bez pobjednika.

Mateo Kovačić u igru je kod Manchester Cityja ušao u 69. minuti, Joško Gvardiol dvoboj je gledao s klupe za pričuve.

Rezultati 28. kola: Aston Villa – Tottenham 0:4 (Maddison 50, Johnson 53, Son Heung-Min 90+1, Werner 90+4), Brighton – Nottingham Forest 1:0 (Omobamidele 29-ag), West Ham – Burnley 2:2 (Paqueta 46, Ings 90+1/Fofana 11, Mavropanos 45+1-ag), Liverpool – Manchester City 1:1 (Mac Allister 50/Stones 23)