Premierliga: Liverpool i Chelsea odigrali neodlučeno, Watford pobijedio Arsenal na Emirates Stadionu

Utorak, 31. siječnja 2017. 23:02 Napisao/la  SC

Utakmice 23. kola:  Arsenal - Watford 1:1,  Sunderland - Tottenham 0:0, Liverpool - Chelsea 1:1

Liverpool i Chelsea odigrali su neodlučeno (1:1) u derbiju 23. kola Premierlige, Dejan Lovren odigrao je cijelu utakimicu za Liverpool.

U 24. minuti iznenadio je David Luiz igrače Liverpoola, koji su se pripremali stati u "živi zid" uoči slobodnog udarca.

Brazilac je dotrčao iz pozadine i fantastičnim udarcem loptu poslao u vratnicu od koje se odbila u gol.

Ništa vratar Mignolet ne bi mogao učiniti ni da je očekivao udarac...

U 57. minuti Wijnaldum je poravnao udarcem glavom.

U 76. minuti Diego Costa nije iskoristio meč-loptu.

Vratar Mignolet obranio je Costin udarac s bijele točke nakon što je Matip učinio prekršaj za kazneni udarac.

Obje su momčadi propustile još nekoliko prilika, Moses je u 51. minuti pogodio vratnicu.

Watford je priredio najveće iznenađenje kola, pobijedivši Arsenal na Emirates Stadionu.

Utakmice 23. kola:  Bournemouth - C Palace 0:2 (Dann 46, Benteke 90+2), Arsenal - Watford 1:1 (Iwobi 58/Kaboul, 10, Deeney 13), Burnley - Leicester 1:0 (Vokes 87), Middlesbrough - West Brom 1:1 (Negredo 17-11m/Morrison 6), Sunderland - Tottenham 0:0, Swansea - Southampton 2:1  (Mawson 38, Sigurdsson 70/Long 57), Liverpool - Chelsea 1:1 (Wijnaldum 57/David Luiz 24)