Premierliga: Jose Mourinho nastavio pozitivnu seriju, Heung-Min odlučio u 94. minuti

Nedjelja, 16. veljače 2020. 17:21 Napisao/la  SC
Jose Mourinho

Jose Mourinho nastavlja seriju pozitivnih rezultata, Tottenham je do pobjede protiv Aston Ville stigao u 94. minuti drugim pogotkom Heung-Mina.

Tottenham je time nastavio borbu za plasman u Ligu prvaka u kojoj je prošle sezone igrao u finalu.

Arsenal je napokon nekome napunio mrežu.

Utakmica 26. kola: Aston Villa - Tottenham 2:3 (Alderweired 9-ag, Engels 53/Alderweired 27, Heung-Min 45+2, 90+4), Arsenal - Newcastle 4:0 (Aubameyang 54, Pepe 57, Ozil 90, Lacazette 90+5)