Subota, 23. studenog 2019. 15:24 Napisao/la  SC

Tottenham bolji od West Hama

Jose Mourinho

Jose Mourinho ostvario je prvu pobjedu na klupi Tottenhama.

U 36. minuti Son se na lijevoj strani kaznenog prostora oslobodio čuvara i iz zatvorene pozicije "probio" vratara Jimeneza!

Bio je prvi pogodak Tottenhama u eri Josea Mourinha!

U 43. minuti Son se probio lijevom stranom i idealno proigrao Lucasa Mouru na drugoj vratnici, Tottenham je poveo 2:0.

Mouri je to tek drugi pogodak ove sezone!

Početkom drugoga dijela Kane je povećao prednost Tottenhama, Mourihno je mogao početi slaviti prvu pobjedu na klupi Spursa, koji su ostvarili prvu pobjedu na gostovanjima ove sezone i prvu nakon pet utakmica.

U prvih sat vremena Tottenham je potpuno dominirao, mogao je voditi i većom razlikom da su Moura i Kane realizirali velike prilike.

Pala je momčad Tottenhama u završnici, West Ham je preuzeo incijativu i smanjio prednost gostiju koji su opasno živjeli zadnjih desetak minuta.

Zanimljivo, menadžer Westa Hama Manuele Pellegrini izgubio je od Mourinha prvi put nakon pet međusobnih utakmica.

Utakmica 13. kola: West Ham - Tottenham 2:3 (Antonio 73, /Son 36, Lucas 43, Kane 49)