Premierliga: Jelavićev Everton s desetoricom igrača osvojio bod protiv fenjeraša

Nedjelja, 21. listopada 2012. 19:00 Napisao/la  SC

Utakmice 8. kola Premierlige: QPR – Everton 1:1, Sunderland – Newcastle 1:1

Nogometaši QPR-a i Evertona odigrali su neodlučeno (1:1) u utakmici 8. kola odigranoj na Loftus Roadu. Momčad Nikice Jelavića nije opravdala ulogu favorita protiv fenjeraša, ali na kraju mora biti zadovoljna bodom budući da je od 61. minute igrala bez isključenog Pienaara kojega je sudac Jonathan Moss poslao u svlačionicu zbog dva žuta kartona.

QPR je u vodstvo došao već u 2. minuti pogotkom Hoiletta udarac kojega je u mrežu skrenuo Baines. Everton je poravnao u 33. minuti, kada je Distin glavom naciljao vratnicu od koje se lopta odbila u Julia Cesara i završila u mreži.

QPR: César, Traore (72 Onuoha), Bosingwa, Nelsen (84 Ferdinand), Mbia, Park Ji-Sung, Granero, Taarabt, Diakité, Hoilett, Zamora (71 Cisse)

EVERTON: Howard, Baines, Distin, Jagielka, Pienaar, Neville, Osman, Coleman, Anichebe (52 Naismith), Jelavić (83 Heitinga), Mirallas

Utakmice 8. kola Premierlige: QPR – Everton 1:1 (Hoilett 2/Julio Cesar 33-ag), Sunderland – Newcastle 1:1 (Ba 85-ag/Cabaye 3)