Subota, 14. travnja 2018. 15:32 Napisao/la  SC

Dejan Lovren igrao u novoj pobjedi Liverpoola

Dejan Lovren

Dejan Lovren igrao je u pobjedi Liverpoola, a Salah nastavio seriju pogodaka.

Dvadesetak minuta prije kraja utakmice izgledalo je da Antonio Conte neće dočekati kraj sezone na klupi Chelseaja.

A onda je Chelsea u samo osam minuta postigao tri pogotka i preokrenuo rezultat.

Imala je domaća momčad dvije šanse makar osvojiti bod, ali ove subote Fortuna je bila na strani Chelsea.

Nikola Vlašić igrao je od 87. minute za Everton.

Utakmica 33. kola: Southampton – Chelsea 2:3 (Tadić 21, Bednarek 60/Giroud 70, 78, Hazard 75), Burnley – Leicester 2:1 (Wood 6, Long 9/Vardy 72), C. Palace – Brighton 3:2 (Zaha 5, 24, Tomkins 14/Murray 18, Izquierdo 34) , Huddersfield – Watford 1:0 (Ince 90+1), Swansea – Everton 1:1 (Ayew 71/Naghton 43-ag), Liverpool - Bournemouth 3:0 (Mane 7, Salah 69, Firminio 90), Tottenham - Man. City 1:3 (Eriksen 42/Gabriel Jesus 22, Gundogan 25-11m, Sterling 72)