Premierliga: Chelsea uzeo samo bod u gostima kod Burnleya, Brady pogodio izjednačenje

Nedjelja, 12. veljače 2017. 16:22 Napisao/la  SC

Utakmica 25. kola: Burnley - Chelsea 1:1, Swansea - Leicester 2:0

Burnley i Chelsea podijelili su bodove u prvom nedjeljnom susretu 25. kola.

Chelsea je poveo već u 7. minuti pogotkom Pedra koji je pogodio donji lijevi kut domaće mreže.

Izjednačio je Brady iz slobodnog udarca zakucavši loptu u lijeve rašlje sa 20-tak metara. U 48- minut domaći su mogli do vodstva, ali je Courtois sjajnom paradom zasutavio pokušaj Graya.

BURNLEY: Heaton, Lowton, Keane, Mee, Ward, Boyd, Barton, Westwood, Brady (65 Arfield), Gray (82 Vokes), Barnes

CHELSEA: Courtois, Azpilicueta, Luiz, Cahill, Moses (72 Willian), Kante, Matić (67 Fabregas), Alonso, Pedro (87 Batshuayi), Costa, Hazard

Utakmice 25. kola: Burnley - Chelsea 1:1 (Brady 24/ Pedro 7), Swansea - Leicester 2:0 (Mawson 36, Olsson 45+2)