Premierliga: Friški prvoligaš Huddersfield senzacionalno pobijedio Manchester United

Subota, 21. listopada 2017. 15:41 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Chelsea - Watford 4:2, Huddersfield - Manchester United 2:1, Manchester City - Burnley 3:0

Slavlje debitanta

Novi prvoligaš Huddersfield priredio je senzaciju i pobijedio Manchester United 2:1.

Domaćin je poveo u 28. minuti preko Aarona Mooya, a samo pet minuta kasnije na semaforu je stajalo 2:0. Laurent Depoitre savladao je Davida De Geu za euforiju na tribinama. Marcus Rashford u 78. minuti samo je ublažio poraz Uniteda.

Poraz Uniteda je pravo iznenađenje jer Mourinhova momčad ove sezone igra odlično, kako u domaćem prvenstvu, tako i u Ligi prvaka. U Europi Crveni vragovi uvjerljivo su vodeći u svojoj skupini, a u Premiershipu su do ovog kola imali šest pobjeda i dva remija.

Nogometaši Chelsea pobijedili su Watford u prvom subotnjem susretu 9. kola Premierlige.

Chelsea je poveo već u 12. minuti kada je Pedro pucao u lijeve rašlje i doveo u domaće u vodstvo. U drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Watford je izjednačio nakon što je Doucoure odbijenu loptu pospremio u mrežu.

Gosti su iznenadili u 51. minuti. Richarlison je pronašao Pereyru koji iz blizine dovodi Watford u vodstvo 1:2.

Chelsea je izjednačio u 71. minuti. Pedro je centrirao, a Batshuayi je bio najviši u skoku i zatresao mrežu za 2:2.

U 87. minuti domaći ponovno vode. Willian je ubacio, Azpilicueta pogodio mrežu za 3:2.

Konačnih 4:2 postavio je Batshuayi u petoj minuti sudačke nadoknade na asistenciju Bakayoko.

CHELSEA: Courtois, Rudiger, Luiz, Cahill, Azpilicueta, Fabregas, Bakayoko, Alonso ( Willian 68), Pedro (86 Zappacosta), Morata, Hazard

WATFORD: Gomes, Mariappa (90 Gray), Kabasele, Britos Cabrera, Kiko, Cleverley, Doucoure, Holebas, Pereyra (65 Carillo), Deeney (80 Watson), Richarlison

Utakmica 9. kola: Chelsea - Watford 4:2 (Pedro 12, Batshuayi 71, 90+5, Azpilicueta 87/ Doucoure 45+2, Pereyra 50), Huddersfield - Manchester United 2:1 (Mooy 28, Depoitre 33/ Rashford 78), Manchester City - Burnley 3:0 (Aguero 30-11m, otamendi 73, Sane 75), Newcastle - Crystal Palace 1:0 (Merino 86)Stoke - Bournemouth 1:2 (Diouf 63/ Surman 16, Stanislas 18), Swansea - Leicester 1:2 (Mawson 56/ Fernandez 25-ag, Okazaki 49), Southampton - WBA 1:0 (Boufal 85)