ENGLESKO PRVENSTVO

Chelsea povećao prednost pred Arsenalom

Subota, 01. ožujka 2014. 18:56 Napisao/la  SC

Rezultati 18. kola: Fulham - Chelsea 1:3,  Stoke City - Arsenal 1:0, Southampton – Livepool 0:3

Nogometaši Chelsea pobijedili su na gostovanju Fulham 3:1 i povećali prednost pred Arsenalom na vrhu. Topnici su izgubili na gostovanju kod Stokea i tako napravili novi korak unatarg u borbi za naslov.

Chelsea je pobijedio Fulham hat-trickom Andrea Schürrlea u razmaku od 17 minuta. Tri boda Stokeu donio je Walters golom s bijele točke u 76. minuti.

Hull City je uvjerljivo izgubio od Newcaastlea, Nikica Jelavić odigrao je cijelu utakmicu i zaradio žuti karton. Liverpool je novom pobjedom zadržao korak s vodećim momčadima.

Rezultati 18. kola: Everton - West Ham 1:0 ( Lukaku 81') Fulham - Chelsea 1:3 (Heitinga 74'/ Schürrle 52', 65', 69').  Hull City - Newcastle 1:4 (Davies 46'/Sissoko 10', 55', Remy 42', Anita 90'),  Stoke City - Arsenal 1:0 (Walters 76'-11m), Southampton – Livepool 0:3 (Suarez 16, Sterling 58, Gerrard 90 +4-11m)