Premierliga: Chelsea održava razmak, Kramarić zamijenjen u porazu od Manchester Cityja

Srijeda, 04. ožujka 2015. 22:50 Napisao/la  SC

Utakmice 28. kola: Manchester City - Leicester 2:0, Newcastle - Manchester United 0:1, West Ham - Chelsea 0:1

Andrej Kramarić osjetio je kako izgleda igrati protiv jedne od najboljih obrana na svijetu. Kramarić je igrao u porazu od Manchester Cityja do 58. minute, kada je umjesto njega u igru ušao Vardy. Ni da je ušao Messi ništa se ne bi promijenilo, Manchester City je prejaka momčad da bi zadnjeplasirani Leicester imao šanse.

Čak 16. poraz Leicestera ukazuje da će Kramarić druge sezone igrati drugu ligu ili u nekom drugom klubu.

MANCHESTER CITY: Hart, Sagna, Demichelis, Mangala, Kolarov, Jesus Navas, Fernando, Yaya Toure, David Silva (79 Lampard), Bony (72 Milner), Aguero (85 Džeko)

LEICESTER: Schwarzer, Simpson, Upson, Huth, Morgan, Konchesky (57 Nuget), Mahrez (77 Ulloa), James, Cambiasso, Schlupp, Kramarić (58 Vardy)

Chelsea održava razmak s Manchester Cityjem, Hazardov pogodak glavom presudio je utakmicu protiv neugodnog West Hama. Young je u 89. minuti donio pobjedu Manchster Unitedu, koji je prema prikazanom zaslužio tri boda.

Niko Kranjčar ušao u igru u 56. minuti umjesto Sandra, njegov QPR do tada je držao nulu protiv Arsenala. Giroud i Sanchez odlučili su pobjednika u svega pet minuta.

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu za Liverpool, hrvatski reprezentativac opet se ustalio u prvoj momčadi.

Utakmice 28. kola: Manchester City - Leicester 2:0 (David Silva 45-2, Milner 88), Newcastle - Manchester United 0:1 (Young 89), QPR - Arsenal 1:2 (Austin 82/Giroud 64, Sanchez 69), Stoke - Everton 2:0 (Moses 32, Diouf 84), Tottenham - Swansea 3:2 (Chadli 7, Mason 51, Townsend 60/Ki Sung 19, Sigurdsson 89), West Ham - Chelsea 0:1 (Hazard 22), Liverpool - Burnley 2:0 (Henderson 29, Sturridge 51)