Premierliga: Leicester i Chelsea na diobi drugoga mjesta uoči nedjeljnog derbija u Liverpoolu

Subota, 09. studenog 2019. 15:32 Napisao/la  SC
Vardy (desno) pogodio i asistirao

Leicester nastavlja nizati pobjedu, sjajnu formu momčad je potvrdila protiv Arsenala.

Subotnjim uspjehom Leicester na drugom mjestu čeka nedjeljni derbi Liverpoola i Man. Cityja.

Chelsea je pobijedio Crystal Palace 2:0.

Oba gola pala su u drugom poluvremenu, prvi u 52. minuti kada je domaće u vodstvo doveo Abraham.

Drugi gol djelo je Amerikanca Pulisica u 79.

Kovačić je igrao cijelu utakmicu, a u 52. minuti započeo je akciju za prvi pogodak.

Sjurivši se s lijevog boka prema sredini, u padu je dodao loptu do Williana na rubu kaznenog prostora, koji ju je samo proslijedio do 22-godišnjeg napadača Tammyja Abrahama.

Ovaj je ostao oči u oči s gostujućim vratarom i mirno gurnuo loptu pokraj njega.

Utakmice 12. kola: Chelsea - Crystal Palace 2:0 (Abraham 52, Pulisic 79), Burnley - West Ham 3:0 (Barnes 11, Wood 44, Jimenez 54-ag), Newcastle - Bournemouth 2:1 (Yedin 42, Clark 52/Wilson 14), Southampton - Everton 1:2 (Ings 50/Davies 4, Richarlison 75), Tottenham - Scheffield Utd. 1:1 (Son 58/Baldock 78), Leicester - Arsenal 2:0 (Vardy 68, Maddison 75)

Poredak: Liverpool 31 (11), Leicester 26, Chelsea 26, Man. City 25 (11)...