Premierliga: Joško Gvardiol i Mateo Kovačić igrali u rutinskoj pobjedi, Man. United poražen

Subota, 30. prosinca 2023. 15:45 Napisao/la  SC
Joško Gvardiol

Manchester City oprostio se od godine rutinskom pobjedom protiv Sheffielda.

Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu, Mateo Kovačić igrao je do 68. minute.

Aston Villa jedva je pobijedila Burnley, koji je od 56. minute igrao bez isključenog Bergea.

Kada je Palmer znalački postigao treći pogodak za Chelsea u 70. minuti, činilo se da je utakmica izgubila natjecateljski smisao.

Igrači Lutona tada su iskazali karakter na kojemu grade šanse za ostankom u ligi, postignuli su dva pogotka i do zadnjega sudačkog zvižduka prijetili gostima.

Utakmice 20. kola: Luton - Chelsea 2:3 (Barkley 80, Adebayo 87/Palmer 12, Madueke 37, Palmer 70), Aston Villa - Burnley 3:2 (Bailey 28, Diaby 42, Luiz 89-11m/Amdouni 30, Foster 72), C. Palace - Brentford 3:1 (Olise 14, 58, Eze 39/Lewis-Potter 2), Manchester City - Sheffield United 2:0 (Rodri 14, Alvarez 61), Wolves - Everton 3:0 (Kilman 25, Cunha 53, Dawson 61), Notthingham Forest - Manchester United 2:1 (Dominquez 64, Gibbs-White 82/Rashford 78)