Premierliga: Liverpool nastavio niz pobjeda, Mane presudio Norwichu

Subota, 15. veljače 2020. 15:29 Napisao/la  SC
Mane (Liverpool)

Liverpool je nastavio fantastičan niz pobjeda, 25. pobjedu momčad Jurgena Kloppa ostvarila je na gostovanju kod Norwicha

Od 60. minute zaigrao je Mane, koji je povratak nakon ozljede obilježio pogotkom odluke u 78. minuti.

Burnley je pobijedio u gostima kod Southamptona.

Nakon ranog gola Westwooda koji je pogodio direktno iz kornera, domaći su izjednačili u 18. minuti preko Ingsa, ali je pobjedu Burnleyu donio Vydra u 60. minuti.

Utakmice 26. kola: Norwich - Liverpool (Mane 78),  Southampton - Burnley 1:2 (Ings 18/ Westwood 2, Vydra 60)

Poredak: Liverpool 73, Man. City 51 (25), Leicester 50, Chelsea 41 (25),...