Liverpool doživio prvi poraz

Subota, 29. veljače 2020. 18:13 Napisao/la  SC

Watford prvi pobijedio Liverpool

Svemu dođe kraj!

Liverpool je u 28. kolu doživio prvi poraz u Premiershipu, Watford je priredio veliko iznenađenje pobjedom protiv lidera 3:0.

Utakmice se prelomila u drugom dijelu, nakon što je Sarr pogodio za 1:0, momčad Liverpoola nije reagirala kao što je reagirala u većini utakmica ove sezone.

Watford je osjetio svoj trenutak, momčad koja se bori za ostanak uspjela je postići još dva pogotka protiv momčadi koja je ostvarila niz od 45 utakmica bez poraza!

Arsenal ostaje prvi na vječnoj listi, Arsene Wenger uspio je 49 utakmica odigrati bez poraza.

Chelsea je remizirao u gostujućem dvoboju sa Bournemouthom 2:2.

Marcos Alonso je bio taj koji je donio bod.

Španjolac je bio dvostruki strijelac za Chelsea jer je osim kasnog gola za 2:2 zabio i u 33. minuti za vodstvo Chelseaja.

Domaća momčad preokrenula je na 2:1 golovima Jeffersona Lerme u 54. i Joshue Kinga u 57. minuti utakmice.

Kovačić je odigrao cijelu utakmicu u dresu Chelsea.

Newcastle i Burnley podijelili su bodove i odigrali 0:0, a West Ham je s 3:1 bio bolji od Southamptona nakon golova Jarroda Bowena, Sebastiana Haller i Michaila Antonia.

Jedini gol za Southampton dao je Michael Obafemi.

Utakmice 28. kola: Brighton - Crystal Palace 0:1 (Ayew 70), Bournemouth - Chelsea 2:2 (Lerma 54, King 57/ Alonso 33, 85), Newcastle - Burnley 0:0, West Ham - Southampton 3:1 (Bowen 15, Haller 40, Antonio 54/ Obafemi 31), Watford - Liverpool 3:0 (Sarr 54, 60, Deeney 72)

Poredak: Liverpool 79, Man, City 57 (27), Leicester 50, Chelsea 45, Man. United 41 (27),...