ENGLESKO PRVENSTVO

Bilićevi "čekićari" poraženi kod kuće od Watforda

Subota, 10. rujna 2016. 19:06 Napisao/la  SC

West Hamov treći poraz u četiri kola

Slaven Bilić i njegov West Ham doživjeli su treći poraz iz četiri utakmice ove sezone.

Hammersi su na svom novom stadionu izgubili od Watforda s 4:2 u četvrtom kolu Premier lige.

A sve je za hrvatskog trenera krenulo na najbolji mogući način u prvih 40 minuta.

Michail Antonio postigao je dva gola glavom u 5. i 33. minuti.

Prvi nakon kornera koji je izveo Dimitri Payet s lijeve strane, a drugi nakon majstorskog centaršuta Francuza s desne strane.

Činilo se da će West Ham lako sačuvati velikih 2:0, no tako nije mislila momčad Waltera Mazzarrija.

Gosti su u samo pet minuta uspjeli izjednačiti na 2:2. Najprije je Odion Ighalo u 41. smanjio, a kapetan Troy Deeney prekrasno zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena nakon katastrofalne pogreške obrane domaćih i vratara Adriana.

U nastavku se Bilićeva ekipa nije uspjela oporaviti od šoka te je totalno potonula.

A, potop su potpisali Etienne Capoue u 53. iz voleja i branič Jose Holebas u 63. minuti pogotkom s ruba šesnaesterca.

Watford je time stigao do prve prvenstvene pobjede u dvorištu West Hama još od 2007. godine, a prekinuo je i crni niz od šest utakmica bez pobjede u Premier ligi, dok je Bilić izgubio četvrti susret u posljednjih šest susreta u Premiershipu.

Utakmice 4. kola: West Ham - Watford 2:4 (Antonio 5, 33/Ighalo 41, Deeney 45+2, Capou 53, Holebas 63), Middlesbrough - Crystal Palace 1:2 (Ayala 38/Benteke 16, Zaha 47), Stoke - Tottenham 0:4 (Son Heung-Min 41, 56, Alli 59, Kane 70), Arsenal - Southampton 2:1 (Koscielny 29, Santi Cazorla 90+4-11m/Čech 18-ag), Bournemouth - WBA 1:0 (Callum Wilson 79), Burnley - Hull 1:1 (Defour 72/Snodgrass 90+5).