Premierliga: Bilićev West Ham lako do pobjede u gostima kod WBA, Arsenal jedva pobijedio

Subota, 30. travnja 2016. 17:56 Napisao/la  SC

Utakmice 36. kola: Everton - Bournemouth 2:1, Newcastle - Crystal Palace 1:0, Stoke - Sunderland 1:1, Watford - Aston Villa 3:2, WBA - West Ham 0:3, Arsenal - Norwich 1:0

Bilićev West Ham bio je uspješan u gostima kod WBA 3:0.

Gardnerov pokušaj u 9. minuti Adrian je sjajno obranio. Tri minute kasnije ponovno Gardner prijeti, no obrana gostiju izbacuje u korner.

U 23. minuti isti igrač imao je još jednu sjajnu priliku za vodstvo, ali je lopta otišla pored lijeve stative.

West Ham je poveo u 34. minuti. Payet je poslao savršenu dugu loptu, Kouyate je pratio i pogodio za prvo vodstvo.

U sudačkoj nadoknadi prvog dijela već je 2:0 za Bilićevu momčad, Kouyate je asistent, a Noble strijelac.  U nastavku Noble je pogodio pod prečku za konačnih 0:3 u 79. minuti.

WBA: Foster, Dawson, McAuley, Olsson, Evans, Yacob (62 Sandro), Fletcher, Leko, Gardner (76 Sessegnon), McClean (61 Berahino), Rondon

WEST HAM: Adrian, Antonio, Reid, Ogbonna, Cresswell, Noble, Kouyate, Lanzini (87 Oxford), Sakho (66 Emenike), Carroll, Payet (81 Moses)

Utakmice 36. kola: Everton - Bournemouth 2:1 (Cleverley 7, Baines 64/ Pugh 9), Newcastle - Crystal Palace 1:0 (Cabaye 70), Stoke - Sunderland 1:1 (Arnautović 50/ Defoe 90), Watford - Aston Villa 3:2 (Abdi 45, Deeney 90, 90/ Clark 28, Ayew 48), WBA - West Ham 0:3 (Kouyate 34, Noble 45, 79), Arsenal - Norwich 1:0 (Welbeck 59)