Premierliga: Arsenal se lako obračunao sa Watfordom, uvjerljivo slavlje Tottenhama

Nedjelja, 11. ožujka 2018. 16:18 Napisao/la  SC
Slavlje Arsenala

Arsenal je pobijedio Watford 3:0.

Arsenal je poveo golom Mustafija koji je iskoristio precizan Ozilov centaršut iz slobodnog udarca u 8. minuti.

U 59. minuti pogodio je za 2:0 Aubameyang na asistenciju Mkhitaryana koji se i sam upisao u strijelce u 77. minuti.

Nakon drugog pogotka domaćih, Watford je dobio priliku iz kaznenog udarca smanjiti prednost Arsenala.

Deeney je bio izvođač, ali je vratar Cech pročitao njegovu namjeru i obranio.

Iako je Bournemouth poveo golom Stanislasa u 7. minuti bilo je to sve od njih.

Tottenham je izjednačio pogotkom Allija u 35, a zatim se dva puta u strijelce upisao Min i u prvoj minuti sudačke nadoknade Aurier.

Utakmice 30. kola: Arsenal - Watford 3:0 (Mustafi 8, Aubameyang 59, Mkhitaryan 77), Bournemouth - Tottenham 1:4 (Stanislas 7/ Alli 35, Min 62, 87, Aurier 90+1)

Poredak: Manchester City 78 (-1), Manchester United 65, Tottenham 61, Liverpool 60, Chelsea 56, Arsenal 48...