Premierliga: Zlatan Ibrahimović ponovo na terenu, Arsenal nadigrao Tottenham

Subota, 18. studenog 2017. 15:37 Napisao/la  SC
Ibrahimović ponovo na terenu

Zlatan Ibrahimović ušao je u igru u 77. minuti, kada je Manchester United vodio 4:1¸protiv Newcastlea.

Ibrahimović je odigrao prve minute nakon sedam mjeseci stanke zbog teške ozljede, svaki njegov dodir s loptom gledatelji na Old Traffordu  pozdravljali su pljeskom.

Ukrao je stasiti Ibro show suigračima, koji su s četiri pogotka ispratili Newcastle.

Nogometaši Arsenala pobijedili su Tottenham u londonskom derbiju, momčad Arsenea Wengera u najboljoj utakmici ove sezone dokazala je da vrijedi visokog plasmana.

U prvom poluvremenu Arsenal je igrao atomski nogomet, toliku silinu i brzinu nije mogao istrpjeti ni Tottenham.

Unatoč izvanrednoj izvedbi ostaje gorčina zbog činjenica da su oba pogotka postignuta iz nedozvoljenih pozicija.

U drugom dijelu Arsenal je pao u ritmu, što se moglo očekivati.

Međutim, Tottenham je samo uspio donekle uravnotežiti odnose na terenu, nedovoljno da bi ugrozio pobjedu Arsenala.

Nogometaši Liverpoola pobijedili su lako Southampton. Salah se pobrinuo da već u 41. minuti bude 2:0 za domaće. Dejan Lovren odigrao je cijeli susret.

Manchester City bio je uspješniji u gostima kod Leicestera. Gostima su četiri minute trebale za pobjedu, Gabriel Jesus zatresao je mrežu u 45. minuti, a de Bruyne u 49.

Dvama golovima Hazarda te po jednim Morate i Alonsa Chelsea je došao do nove pobjede u gostima kod WBA.

Utakmica 12. kola: Man. United - Newcastle 4:1 (Martial 37, Smailing 45+1, Pogba 54, Lukaku 70/Gayle 14),  Arsenal - Tottenham 2:0 (Mustafi 36, Sanchez 41), Bournemouth - Huddersfield 4:0 (Wilson 26, 31, 84, Arter 70), Burnley - Swansea 2:0 (Cork 29, Barnes 40), C. Palace - Everton 2:2 (McArthur 2, Zaha 35/ Baines 6, Niasse 45+1), Leicester - Man. City 0:2 (Gabriel Jesus 45, de Bruyne 49), Liverpool - Southampton 3:0 (Salah 31, 41, 68), West Brom - Chelsea 0:4 (Morata 17, Hazard 23, 62, Alonso 38)