Premierliga: Chelsea osvojio bod protiv Sunderlanda, Manchester Utd. upisao šestu pobjedu

Subota, 29. studenog 2014. 15:43 Napisao/la  SC

Utakmica 13. kola: Sunderland - Chelsea 0:0, West Brown - Arsenal 0:1, Manchester Utd. - Hull 3:0, Liverpool - Stoke 1:0

U prvoj utakmici subotnjeg programa Premerlige nogometaši Arsenala pobijedili su West Brown i zadržali priključaj s klubovima koji se bore za plasman u Ligu prvaka. U 60. minuti Welbeck je glavom postigao pogodak nakon sjajnog ubačaja Cazorle, koji se u silovitom trku probio lijevim bokom.

Nikica Jelavić igrao je cijelu utakmicu za Hull u porazu od Manchester Uniteda, koji je definitivno izašao iz počene krize zabilježivši šestu pobjedu. Izgleda je Van Gaal konačno posložio zvjezdani skup igrača.

Dejan Lovren ušao je za Liverpool u igru 88. minuti umjesto Coutinha u trenucima kada je trebalo sačuvati minimalnu prednost vrijednu tri nova boda.

Niko Kranjčar prevodio je momčad QPR-a u pobjedi protiv Leicestera.

Utakmica 13. kola: Sunderland - Chelsea, West Brown - Arsenal 0:1 (Welbeck 60), Burnley - Aston Villa 1:1 (Ings 87-11m/Cole 38), Liverpool - Stoke 1:0 (Johnson 85), Manchester United - Hull 3:0 (Smailling 16, Rooney 42, van Persie 66), QPR - Leicester 3:2 (Morgan 37-ag, Fer 45, Austin 73/Cambiasso 4, Schlupp 67), Swansea - Crystal Palace 1:1 (Bony 15/Jedinak 25-11m), West Ham - Newcastle 1:0 (Cresswell 56)

Poredak: Chelsea 33, Southampton 26, Manchester City 24, Manchester United 22, West Ham 21, Arsenal 20...