Premier liga: Liverpool pobijedio Sunderland, Jelavić strijelac u porazu Hull Cityja

Srijeda, 26. ožujka 2014. 23:31 Napisao/la  SC

Premier liga, rezultati zaostalih utakmica: Liverpool - Sunderland 2:1, West Ham - Hull City 2:1

U Engleskoj su ove srijede svoje mjesto našle dvije zaostale utakmice iz prijašnjih kola. Nogometašima Liverpoola srijeda je donijela povratak na drugo mjesto nakon pobjede protiv 'davljenika' Sunderlanda. Kapetan Gerrard i napadač Sturridge otpravili su goste s Anfielda. Sunderland je preko Koreanca Ki-Sung-Yonga došao do počasnog pogotka četrnaest minuta prije kraja.

Nakon tri uzastopna poraza konačno su slavili i 'čekićari' iz istočnog Londona. West Ham je istim rezultatom bio bolji od Hull Cityja, za kojeg je pogodak u 48. minuti susreta postigao hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić.

Premier liga - rezultati zaostalih utakmica: Liverpool - Sunderland 2:1 (Gerrard 39, Sturridge 48/Ki 76), West Ham - Hull City 2:1 (Noble 26-11m, Chester 54-ag/Jelavić 48)