Premierliga: Liverpool napunio mrežu Chelseaja, Joško Gvardiol igrao u pobjedi

Srijeda, 31. siječnja 2024. 23:24 Napisao/la  SC
Joško Gvardiol

Liverpool je napunio mrežu Chelseaja u utakmici koja je trebala biti derbi kola.

Chlesea ove sezone ni po čemu nije konkurentan vodećem klubu lige, gosti su na kraju rezultatski dobro prošli, između ostalih šansi Nunez nije iskoristio kazneni udarac u drugoj minuti sudačke nadoknade u prvom dijelu.

Manchester City rutinskom pobjedom nastavio je pritiskati vodeći Liverpool.

Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu, Mateo Kovačić ušao je u igru u 87. minuti.

Erling Haaland vratio se na teren nakon dužega izbivanja zbog ozljede, norveški napadač igrao je od 71. minute.

Utakmice 22. kola: Manchester City - Burnley 3:1 (Alvarez 16, 22, Rodri 46/Al Dakhli 90+3), Tottenham - Brentford 3:2 (Udogie 48, Johnson 49, Richarlison 56/Maupay 15), Liverpool - Chelsea 4:1 (Jota 23, Bradley 39, Szoboszlai 65, Diaz 79/Nkunku 71)