Premier liga: Alexis Sanchez spasio Mourinha u 90. minuti, Tottenham pobijedio fenjeraša

Subota, 06. listopada 2018. 18:11 Napisao/la  SC
Alexis Sanchez (Manchester United)

Svaki put kada navijači Manchester Uniteda pomisle da je klub dotaknuo dno, Jose Mourinho nanovo ih iznenadi.

Nakon 0:2 u prvom dijelu, drugo poluvrijeme uloge su se zamijenile te su crveni vragovi pomalo čudesnim preokretom došli do pobjede 3:2 i možda spasili posao svom treneru.

Brzinski je Newcastle razriješio sve probleme. U sedmoj minuti feštu je započeo Kenedy, a dva gola prednosti gostima je donio Muto.

Uveo je Mourinho potom ubrzo otuđenog Juana Matu, a United je do predaha i dalje bio - lošija momčad.

U nastavku se ploča malo okrenula ,a United je napokon postao aktivniji, pa u 70. minuti upravo Mata zabija pogodak za smanjenje zaostatka.

Šest minuta kasnije pridružuje mu se i Anthony Martial, a United ne posustaje, pa tako u 90. minuti otpisani Alexis Sanchez glavom donosi pobjedu 3:2.

Tottenham je pobjedom zadržao priključak s vodećim momčadima koje igraju kasnije.

Dier je bio jedini strijelac u utakmici protiv zadnjega Cardifa.

Utakmice 8. kola Premierlige: Burnley - Huddersfield 1:1 (Vokes 20/Schindler 66), C. Palace - Wolves 0:1 (Doherty 56), Leicester - Everton 1:2 (R. Pereira 40/Richarlison 7, Siugrdsson 77), Tottenham - Cardiff 1:0 (Dier 8), Watford - Bournemouth 0:4 (Brooks 14, King 33-11m, 45, Wilson 47), Manchester United - Newcastle 3:2 (Mata 70, Martial 76, Sanchez 90/ Kenedy 7, Muto 10)