Manchester City pobijedio Bolton pogocima trojice vodećih napadača

Subota, 25. veljače 2012. 20:58 Napisao/la  I. V.

Pogotke su postigli  Balotelli, Aguero i Džeko, koji  je u 79. minuti zamijenio Balotellija i samo dvije minute kasnije postavio konačan rezultat

Nogometaši Manchester Cityja održavaju razmak pred gradskim rivalom, u 26. kolu momčad Roberta Mancinija pobijedila je Bolton rezultatom 3:0. Pogotke su postigli vodeći napadači, Balotelli, Aguero i Džeko, koji  je u 79. minuti zamijenio Balotellija i samo dvije minute kasnije postavio konačan rezultat.

Manchester City djeluje dovoljno moćno da do kraja prvenstva zadrži prednost i osvoji titulu prvaka. Uskoro će Mancini moći računati na još jedno pojačanje, Carlos Tevez čeka priliku za novo dokazivanje. Podsjetnika radi, Tevez je prošle sezone bio najbolji igrač Mancinijeve momčadi. Pitanje glasi: tko će od trojice gore spomenutih napadača sjediti na klupi s vrlo malim izgledima da igra i desetak minuta kao Džeko protiv Boltona.

Rezultati 26. kola Premierlige: Manchester City – Bolton 3:0 (Balotelli 30, Aguero 52, Džeko 81), Chelsea – Bolton 4:0 (David Luiz 48, Drogba 61, Lampard 79), QPR – Fulham 0:1 (Pogrebnjak 7), Wigan – Aston Villa 0:0, Newcastle – Wolves 2:2 (Cisse 6, Gutierrez 18/Jarvis 50, Doyle 66), WBA – Sunderland 4:0 (Odemwingie 3, 48, Morrison 41, Andrews 90+1)

Poredak: Man City 63, Man. Utd 58, Tottenham 53, Chelsa 46, Arsenal i Newcastle 43,…

Nedjelja: Arsenal – Tottenham, Norwich - Man Utd, Stoke - Swansea