TOTTENHAM LAKO SVLADAO BOLTON U 14. KOLU PREMIERLIGE

Modrić asistirao Baleu, Spursi uvjerljivi

Subota, 03. prosinca 2011. 18:39 Napisao  Marko Babić

Luka Modrić izveo je korner u sedmoj minuti kojega je u pogodak pretvorio Gareth Bale. Ivan Klasnić odigrao 72 minute za Bolton. Manchester City stigao do treće uzastopne pobjede

Asistencija - Luka Modrić

Nogometaši Tottenhama svladali su Bolton 3:0, a prvi pogodak postigao je Gareth Bale na asistenciju Luke Modrića koji je izveo udarac iz kuta u sedmoj minuti. Hrvatski reprezentativac, koji je odigrao cijelu utakmicu, izveo je i korner u 60. minuti, Bale je kratko prebacio loptu, a Defoe potvrdio pobjedu (3:0).  Ivan Klasnić za Bolton je igrao do 72. minute kada ga je zamijenio Ngog.

Manchester City pobijedio je Norwich City 5:1 upisavši treću uzatopnu pobjedu u isto vrijeme zadržavši prednost pred najbližom pratnjom. Pogotke za domaćina postigli su Aguero (32'), Nasri (51'), Toure (68'), Balotelli (88') i Johnson (90'), dok je počasni pogodak za goste djelo Morisona u 81. minuti.

Rezultati 14. kola: Newcastle - Chelsea 0:3 (Drogba 38', Kalou 89', Sturridge 90'), Blackburn - Swansea 4:2 (Yakubu 20', 45', 57', 82'-11m/ Lita 35', Moore 66'), QPR - WBA 1:1 (Helguson 20'/ Long 81'), Tottenham - Bolton 3:0 (Bale 7', Lennon 50', Defoe 60'), Wigan - Arsenal 0:4 (Arteta 28', Vermaelen 29', Gervinho 61', Van Persie 79'). Nedjelja (15): Everton - Stoke, (17): Wolverhampton - Sunderland. Ponedjeljak (21): Fulham - Liverpool.