NAPADAČ HRVATSKE REPREZENTACIJE POTVRDIO DOBRU FORMU

Mandžukić strijelac u remiju, Bayern demolirao Werder

Subota, 03. prosinca 2011. 17:26 Napisao  Marko Babić

Mandžukić je postigao svoj deveti pogodak u prvenstvu u 10. minuti protiv Mainza (2:2) , dok je Bayern uvjerljivo svladao Werder (4:1)

Mario Mandžukić, napadač Wolfsburga, postigao je pogodak na utakmici protiv Mainza u 15. kolu njemačkog prvenstva u kojoj su "vukovi" osvojili bod (2:2). Mandžukić je postigao prvi pogodak u 10. minuti, bio je to njegov deveti prvenstveni pogodak ove sezone. Na 2:0 u 41. minuti povisio je Madlung u 41. minuti. Ipak, Volfsburgu to nije bilo dovoljno, Ivanschitz je smanjio u 70. minuti iz penala, a bod gostima donio je Choupo-Moting u 81. minuti. Domaćin je utakmicu završio s deset igrača nakon što je u 85. minuti zbog drugog žutog kartona isključen Hasebe.

Rezultati subotnjih utakmica 15. kola: Bayern - Werder 4:1 (Ribery 22', 77', Robben 69'-11m, 83'-11m/ Rosenberg), Freiburg - Hannover 1:1 (Cisse 67'/ Bastians 45'-ag)  Kaiserslautern - Hertha 1:1 (Raffael 14'/ Hubnik 5'-ag), Borussia (M) - Borussia (D) 1:1 (Hanke 72'/ Lewandowski 40'). Danas (15.30): HSV - Nurberg, (17.30): Schalke - Augsburg.