Ligue 1: Ibrahimović dvama pogocima donio pobjedu PSG-u na gostovanju kod Lilla

Nedjelja, 02. rujna 2012. 23:04 Napisao/la  SC

Lille - Paris Saint-Germain 1:2. S tri boda Parižani su s 15. mjesta na tablici Ligue 1 skočili na 8. mjesto

Utakmica 4. kola Ligue 1

LILLE – PARIS SAINT-GERMAIN 1:2

Strijelci: 0:1 Ibrahimović (1'), 1:1 Chedjou (12'), 1:2 Ibrahimović (21')

LILLE: Landreau, Digne, Beria, Basa, Gueye, Payet (od 74' Mendes), Martin, Pedretti (od 45' Kalou), Chedjou, Mavuba, Roux (od 64' De Melo).

PSG: Sirigu, SAkho, Alex, Maxwell, Jallet, Matuidi, Veratti (od 70' Rabiot), Pastore (od 65' Nene), Motta, Menez (od 80' Gameiro), Ibrahimović.

Nogometaši PSG došli su do svoje druge prvenstvene pobjede, žrtva Parižana bio je Lille koji je nastradao pred naletom Zlatana Ibrahimovića koji je s dva postignuta pogotka ponio epitet igrača utakmice.

PSG je već u prvoj minuti u vodstvo doveo Ibrahimović, desetak minuta kasnije domaćin je preko Chedjoua vratio utakmicu na početak, no švedski reprezentativac golom u 21. minuti postavlja konačnih 1:2.

Valja napomenuti da je domaćin imao veći posjed lopte te više udaraca prema i u okvir gola, no PSG-u je bilo dovoljno imati Zlatana Ibrahimovića.

S velika tri boda na gostovanju Parižani su s 15. mjesta na tablici Ligue 1 skočili na 8. mjesto

Ostali rezultati 4. kola Ligue 1: Lyon – Valenciennes 3:2, Ajaccio – Evian 2:0, Bastia . SAint Etienne 0:3, Brest – Troyes 2:1, Lorient – Nancy 3:0, Sochaux – Montpellier 1:3, Toulouse – Reims 1:1, Bordeaux – Nice 1:1, Marseille – Rennes 3:1.