PSG predstavio pojačanja, Leo Messi doživio ovacije na Parku prinčeva

Nedjelja, 15. kolovoza 2021. 00:11 Napisao/la  SC

PSG je u 2. kolu pobijedio (4:2) Strasbourg, ali gledatelji na Parku prinčeva neće pamtiti utakmicu po pobjedi.

Čelnici kluba utakmicu su iskoristili utakmicu za predstavljanje novih igrača, Sergio Ramos, Georginio Wijnaldum, Gianluigi Donnarumma i Leo Messi ispred svih, dobili su priliku osjetiti euforičnu atmosferu na tribinama.

Od novih igrača igrao je samo Wijnaldum, Messi je utakimicu gledao zajedno s Neymarom.

Inače, PSG je već u 27. minuti vodio 3:0 pogocima Icardija (3), Mbappea (25) i Draxlera (27).

Gameiro (53) i Ajorque (64) neočekivano su zakomplicirali domaćinu završnicu utakmice, neizvjesnost oko ishoda prekinuo je Sarabia pogotkom u 86. minuti.

Od 81. minute gosti su igrali bez isključenog Djikua.