PSG pogocima Pastorea i Ibrahimovića svladao Toulouse, novi poraz prvaka Montpelliera

Subota, 15. rujna 2012. 10:23 Napisao/la  SC

Nogometaši PSG-a upisali su drugu pobjedu u petom kolu francuskog prvenstva svladavši Toulouse 2:0. Domaćin je poveo pogotkom Pastorea u 38. minuti koji je sjajno prebacio gostujućeg vratara. Na 2:0 povisio je Zlatan Ibrahimović svojim petim pogotkom u prvenstvu. Menez je u 69. minuti proigrao švedskog napadača koji je lako proslijedio loptu u mrežu - 2:0.

U drugoj utakmicu nastavio se hod po trnju aktualnog prvaka Montpelliera koji je na gostovanju kod Remisa poražen 1:3.

Rezultati 5. kola: PSG - Toulouse 2:0 (Pastore 38', Ibrahimović 69'), Reims - Montpellier 3:1 (Diego 38', Glombard 71', Courtet 86'/ Cabella 55').